Proč tento web vůbec vznikl?
  • Když se dítě dospělých zeptá, jak plave jak, až příliš často se setká s reakcí "Co je to za hloupou otázku?"  (což je obzvlášť paradoxní v případě, že větu "Jak plave!" u dospělých skutečně slýchává: "Jak plave! Jak ten náš kluk plave v té matice, no to je hrůza.")
  • Když se dospělý jiného dospělého zeptá, jak plave jak, až příliš často se setká s reakcí "Nad jakými nesmysly to přemýšlíš, prosím tě? Ty fakt nemáš co dělat."
  • Když se jaci chtějí či potřebují naučit plavat, tak se to naučí sami. Není třeba je k tomu nijak nutit, ani je strašit zkoušením.  Ale někdy se zapomíná, že stejným způsobem jsou schopny se novým dovednostem učit i všechny děti a dospělí.

Proto jsem chtěla vytvořit místo, kde se nikdo nebude bát vyjádřit svůj názor, ani se na nic zeptat, kde bude možné se pobavit i získat nové znalosti.

Pravidla použití
  1. Veškeré materiály vytvořené pro tento web klidně používejte a šiřte, ale uvádějte zdroj.
  2. Veškeré dotazy a nápady pište do komentářů, ale vyjadřujte se slušně a respektujte názory ostatních.
  3. Znáte-li odpověď na otázku v komentářích, pak a) odpovězte, pokud se Vám chce, b) neodpovídejte, pokud se Vám nechce.
  4. Neznáte-li odpověď na otázku v komentářích, pak a) odpověď najděte, pokud Vás to zajímá, b) dělejte něco jiného, pokud Vás to nezajímá.